lilak,
dziękuje, ze zajrzałaś
moze masz racje z tymi porami roku, ze to jest zbedne dopowiedzenie, przemyslę
jest juz pieć miniatur, zrobi się z nich wielobarwny naszyjni albo napiersnik taki jaki nosili starożytni, taka osadzona w historii sumbolika tych minerałów bardzo mnie interesuje
Krabie dziekuje Ci, ze zajrzaleś i dopatrzyłeś się szczypty optymizmu
kontynuje tą moja serię miniatur o kamieniach szlachetnych z róznym skutkiem
ale jaspis lubię bardzo, ma w sobie wiele ciepła