Dzisiaj stawiam wirtualnie!
Autor
Wiadomość
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
Wysłany: 2009-10-31, 12:27 Dzisiaj stawiam wirtualnie!
Drogi Peesie!
Dostałem dzisiaj pięknego maila:
Cytat: Witam
Zgodnie z ustaleniami informuję, że Pański wiersz "Jesienna kołysanka"
zostanie opublikowany w grudniowym numerze naszego pisma. Wstępnie został
umieszczony w ramówce i w zasadzie nic już nie powinno ulec zmianie.
Pozdrawiam.
Wiesław Pawlak
Chodzi o miesięcznik "Bieszczady"!
_________________ Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
Cathriona
Monika Nowosad
Wiek: 42 Dołączyła: 13 Sie 2009 Posty: 1249 Skąd: lubelskie
Wysłany: 2009-10-31, 14:17
Moje gratulacje! To co pijemy?
_________________Black Mary
Zwali ją Czarną Mańką wśród ulicy,
Znali ją wszyscy wszerz i w krąg...
eva_14
Wiek: 105 Dołączyła: 28 Lis 2007 Posty: 8981 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-31, 14:24
brawo pasik. można autograf?
_________________
Zbyt smutku by to powiedzieć.
Drzewa oszukują
Tymczasem w blasku tylko idą wody.
Tylko ziemia jest twarda.
Vicente Aleixandre
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
Wysłany: 2009-10-31, 14:36
Piwko, oczywiście . Dla chętnych jakaś naleweczka może? Barek czeka
Dziś wieczorem impreza
Będzie się działo
_________________ Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
el
Dołączyła: 16 Gru 2007 Posty: 8708
Wysłany: 2009-10-31, 15:51
przyjdę, przyjdę, jasne że przyjdę
_________________ kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
Elżbieta
E.M.B.A.
Wiek: 27 Dołączyła: 21 Sty 2008 Posty: 18479
Wysłany: 2009-10-31, 16:07
Grasshopperku
gratulatki
ja poproszę o kubek grzańca i krakersy.
serdeczności
E
_________________przestrzeń
składa się z czasu
pokonywania
prostą linią
myśli
zakrętem pytania
zdecydowaniem
kropki śmierci
po wielokropku
umierania
E
Marek
Z. Marek Piechocki
Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
Wysłany: 2009-10-31, 17:15
grabka!
amandalea
Lidia Kowalczyk
Wiek: 64 Dołączyła: 17 Paź 2007 Posty: 21336
Wysłany: 2009-10-31, 17:24
Moje jak najszczersze gratulacje Pasikoniku
_________________a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
artur bodler [Usunięty ]
Wysłany: 2009-10-31, 17:25
No, jak miesięcznik o takiej nazwie, to trudno nie być dumnym!
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
amandalea
Lidia Kowalczyk
Wiek: 64 Dołączyła: 17 Paź 2007 Posty: 21336
Wysłany: 2009-10-31, 18:20
pasikonik napisał/a: Jakieś specjalne zamówienia?
Szyszki chmielu....
_________________a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
artur bodler [Usunięty ]
Wysłany: 2009-10-31, 18:22
wszyscy dziś jak na szpilkach
Ja oranżadę!
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
Wysłany: 2009-10-31, 18:26
Szyszek chmielu ci u mnie dostatek, Lidio
A le co ja mam zrobić z Tobą, Gaminie . Podaj jakąś inną nazwę tego napoju, bo u nas go chyba nie sprzedają
_________________ Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
amandalea
Lidia Kowalczyk
Wiek: 64 Dołączyła: 17 Paź 2007 Posty: 21336
Wysłany: 2009-10-31, 18:28
pasikonik napisał/a: Szyszek chmielu ci u mnie dostatek, Lidio
Nie chodzi o piwo Wojtku , choć i ono minimalnie pewnie ma podobną właściwość jak szyszki....
_________________a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
Leszek Wlazło
Wiek: 70 Dołączył: 18 Paź 2007 Posty: 19070 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-10-31, 18:33
Gratuluję Wojtku. Szczerze i bezinteresownie.