POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Dzisiaj stawiam wirtualnie!
Dzisiaj stawiam wirtualnie!
Autor Wiadomość
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2009-10-31, 12:27   Dzisiaj stawiam wirtualnie!

Drogi Peesie!

Dostałem dzisiaj pięknego maila:

Cytat:
Witam

Zgodnie z ustaleniami informuję, że Pański wiersz "Jesienna kołysanka"
zostanie opublikowany w grudniowym numerze naszego pisma. Wstępnie został
umieszczony w ramówce i w zasadzie nic już nie powinno ulec zmianie.
Pozdrawiam.

Wiesław Pawlak


Chodzi o miesięcznik "Bieszczady"! :hurra:

:zdrowko:
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
Cathriona 
Monika Nowosad


Wiek: 42
Dołączyła: 13 Sie 2009
Posty: 1249
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2009-10-31, 14:17   

Moje gratulacje! To co pijemy? ;)
_________________
Black Mary

Zwali ją Czarną Mańką wśród ulicy,
Znali ją wszyscy wszerz i w krąg...
 
 
 
eva_14 

Wiek: 105
Dołączyła: 28 Lis 2007
Posty: 8981
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-31, 14:24   

brawo pasik. można autograf?
_________________

Zbyt smutku by to powiedzieć.
Drzewa oszukują
Tymczasem w blasku tylko idą wody.
Tylko ziemia jest twarda.


Vicente Aleixandre
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2009-10-31, 14:36   

Piwko, oczywiście :) . Dla chętnych jakaś naleweczka może? Barek czeka :hyhy:

Dziś wieczorem impreza :piwo:

Będzie się działo :evil:
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2009-10-31, 15:51   

przyjdę, przyjdę, jasne że przyjdę :D
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
Elżbieta 
E.M.B.A.


Wiek: 27
Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 18479
Wysłany: 2009-10-31, 16:07   

Grasshopperku :)
gratulatki :D

ja poproszę o kubek grzańca i krakersy.
serdeczności
E
_________________
przestrzeń
składa się z czasu
pokonywania
prostą linią
myśli
zakrętem pytania
zdecydowaniem
kropki śmierci
po wielokropku
umierania
ˆ E

 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2009-10-31, 17:15   

grabka! :)
 
 
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2009-10-31, 17:24   

Moje jak najszczersze gratulacje Pasikoniku :)
_________________
a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
 
 
artur bodler
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-31, 17:25   

No, jak miesięcznik o takiej nazwie, to trudno nie być dumnym! :)
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2009-10-31, 17:58   

Dziękuję, el, Elżbieto, Marku, Lidio i Gaminie!
Zaraz lecę na zakupy. Jakieś specjalne zamówienia?
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2009-10-31, 18:20   

pasikonik napisał/a:
Jakieś specjalne zamówienia?

Szyszki chmielu....
_________________
a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
 
 
artur bodler
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-31, 18:22   

wszyscy dziś jak na szpilkach :P

Ja oranżadę!
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2009-10-31, 18:26   

Szyszek chmielu ci u mnie dostatek, Lidio :)

A le co ja mam zrobić z Tobą, Gaminie :( . Podaj jakąś inną nazwę tego napoju, bo u nas go chyba nie sprzedają :(


:rotfl:
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2009-10-31, 18:28   

pasikonik napisał/a:
Szyszek chmielu ci u mnie dostatek, Lidio :)

Nie chodzi o piwo Wojtku ;) , choć i ono minimalnie pewnie ma podobną właściwość jak szyszki....
_________________
a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
 
 
Leszek Wlazło 


Wiek: 70
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 19070
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-10-31, 18:33   

Gratuluję Wojtku. Szczerze i bezinteresownie. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Dzisiaj stawiam wirtualnie!


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo